Górnik przetestuje Ukraińca

Dzisiaj wczesnym rankiem Górnik wyjechał na zgrupowanie do Wronek. Razem z kierownikiem drużyny w klubie pojawił się nowy zawodnik, który decyzją sztabu szkoleniowego przejdzie testy właśnie na zgrupowaniu we Wronkach. Chodzi tutaj o Jurija Płeszakowa. Ukraiński napastnik urodził się 29 sierpnia 1988 roku i mierzy 187 cm napastnik. Jest wychowankiem SDJuSzOR-5 w Sewastopolu. Od 2006 roku grał w miejscowym PFK, z którym w 2010 został mistrzem 1. ligi ukraińskiej. Na początku 2011 roku był testowany m.in. w Cracovii, ostatecznie jednak trafił na półroczne wypożyczenie do białoruskiej Biełszyny Bobrujsk. W sezonie 2011/12 wystąpił w 8 spotkaniach PFK Sewastopol, strzelił 2 bramki.
Ostatecznie w kadrze na zgrupowanie we Wronkach zabrakło natomiast Michała Płonki, który w trakcie sobotniego treningu doznał urazu stawu skokowego.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]