Górnik szuka następcy Nakoulmy

Prejuce Nakoulma już gra w Lorient, a Górnik szuka następcy gracza, który w poprzednim sezonie zdobył dziewięć bramek.
Napastnik wystąpił 90 minut w sparingu FC Lorient z Laval (2:2). Gola nie strzelił, ale wypadł obiecująco, choć zmarnował dwie stuprocentowe okazje. Zresztą działacze klubu francuskiej Ligue 1 znają wartość gracza z Burkina Faso. Zdecydują się na transfer, jeśli tylko Nakoulma przejdzie pomyślnie badania lekarskie.
Tymczasem do przebywającej na zgrupowaniu w Słowenii drużyny Górnika dołączył 21-letni napastnik Ivan Jovanović. To wychowanek szkółki piłkarskiej Hajduka Split, który niedawno był na testach w Bytovii i pokazał się z dobrej strony. W ostatnim sezonie Chorwat grał w III-ligowym Primorac 1929. - Imponuje warunkami fizycznymi, ale więcej będziemy o nim wiedzieli po kilku treningach i grze kontrolnej - mówi drugi trener Bogdan Zając.
W kadrze Górnika jest na razie trzech napastników: Arkadiusz Milik, Mateusz Zachara i Przemysław Oziębała. Ten pierwszy jest jednak przymierzany do gry na lewej pomocy, więc dwaj pozostali potrzebują jakiegoś konkurenta. Prócz Jovanovica o angaż nadal stara się Dawid Kujawa z Łódzkiego Klubu Sportowego.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]