Świątek nie będzie grał w Górniku

Adrian Świątek wrócił do Zabrza, ale od razu zapowiedział, że Górnika reprezentować nie będzie.
W zeszłym sezonie napastnik grał dla Piasta Gliwice. Nie był podstawowym graczem w talii Marcina Brosza, jednak na przestrzeni całego sezonu udało mu się strzelić cztery gole, zaliczając tyle samo asyst.
30 czerwca dobiegł końca okres wypożyczenia Świątka do Piasta. Oficjalnie, po raz kolejny, stał się piłkarzem Górnika, ale na Roosevelta grać na pewno nie będzie. - Jest pewne na 100%, że w Zabrzu grać nie będę. Jest kilka innych, ciekawych propozycji, a z jednej z nich skorzystam - mówi Świątek.
Wciąż Świątka z Górnikiem wiąże kontrakt, stąd jeśli jakiś klub chciałby go zatrudnić, powinien zapłacić kwotę odstępnego. Czy na pewno? - Rozwiążę umowę z Górnikiem "za porozumieniem stron". Trener Adam Nawałka nie widzi mnie w swoim zespole, a nie ma sensu, żebym grał w II drużynie czy w Młodej Ekstraklasie. Na pewno jakoś się dogadamy, żeby było dobrze - zaznacza "Święty".

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]