MPJS: Górnik przegrywa z Arką

Juniorzy starsi Górnika (U-19) mieli dziś wielką szansę awansować do finału mistrzostw Polski. Niestety, w rewanżowym spotkaniu w Zabrzu przegrali z Arką Gdynia.
Młodzi zabrzanie nie wykorzystali wielkiej szansy na awans do finału. W pierwszym meczu w Gdyni Górnik zremisował 1:1. Dziś do przerwy był w Zabrzu remis 0:0, a ten wynik zapewniał promocję Górnikowi. Niestety, po przerwie popisali się goście, którzy szybko zdobyli dwa gole i przesądzili i swoim awansie.

Turniej finałowy MP juniorów starszych odbędzie się w dniach 4-8 lipca w Gdyni.

Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1:3 (0:0)
Rusnak (70.), - Fomella (49.), 0:2 Wardziński (55.), 1:3 Szwoch (84.)

Górnik: Michalak - Skorupa, Bedronka, Leszczyński, Kowalczyk, Rusnak, Wolniewicz, Kurzawa, Piwowarczyk (68. Blacha), Stępień (61. Papis), Szotek (61. Chuptyś).

źródło: GW / gornikzabrze.pl