Jutro pierwszy trening Górnika

Dziś na Roosevelta pierwszy raz po wakacjach spotka się sztab szkoleniowy, a jutro pierwsze zajęcia będą mieli piłkarze.
Na pewno sporo gratulacyjnych uścisków dłoni przyjmie Adam Danch. Kapitan Górnika w ostatnich dniach został ojcem. Niestety, urodziny syna nie będą się piłkarzowi kojarzyły z sukcesami biało-czerwonych. Można jednak w ciemno przyjąć, że Danch-junior będzie kopał piłkę, bowiem na boisku świetnie radziła sobie także mama, Klaudia, grająca przez kilka lat w zabrzańskiej drużynie pań. Jakby tego było mało, dziadek niemowlaka, a ojciec mamy, Krystian Kandziora, przez lata był podporą Szombierek Bytom, kiedy te grały jeszcze w ekstraklasie.
Oprócz Dancha na zajęciach powinni być wszyscy piłkarze kadry Górnika, poza Prejucem Nakoulmą, który jeszcze tydzień temu grał mecze dla reprezentacji Burkina Faso. Klubowi działacze zapowiadają, że na ten moment nie powinno być na zajęciach żadnego nowego piłkarza.
Tymczasem w sobotę swój pierwszy mecz w ćwierćfinale mistrzostw Polski juniorów starszych zagrali młodzi piłkarze Górnika, którzy pewnie wygrali rozgrywki ligowe. Zabrzanie, prowadzeni przez Kamila Zieleźnika, grali na boisku Walki Makoszowy z krakowską Wisłą i po bardzo ciekawym meczu wygrali 3:2. Jeszcze cztery minuty przed końcem zabrzanie prowadzili 3:1. Wtedy gola dla rywala strzelił Termanowski. Rewanż odbędzie się w środę w Krakowie.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online