Nakoulma wylatuje do Burkina Faso

Górnik rozegra dziś pierwszy z trzech meczów w okresie "roztrenowania". Podopieczni Adama Nawałki pojawią się w Rudzie Śląskiej na festynie zorganizowanym na obiekcie Slavii Ruda Śląska.
Jego głównym elementem będzie oczywiście mecz zabrzan ze Slavią, której wychowankiem jest legendarny Ernest Pohl, najlepszy strzelec w historii polskiej ligi. Niezależnie od meczu (rozpocznie się o godzinie 16:00), uczestników imprezy czeka wiele atrakcji. - Organizatorem meczu jest Stowarzyszenie Kibiców Górnika oraz "Torcida Ruda Śląska", która co roku organizuje Rudzki Dzień Dziecka z Górnikiem. Będzie więc także festyn. Gry i zabawy dla najmłodszych oraz możliwość spotkania się kibiców z piłkarzami - mówi Jerzy Mucha, rzecznik prasowy Górnika. Na boisko na pewno nie wyjdzie Prejuce Nakoulma, który rano wylatuje - via Paryż - do Burkina Faso na zgrupowanie swojej reprezentacji. - Wakacje mam krótkie. Pod koniec czerwca wracam jednak do Polski i wtedy zobaczymy, jak ułoży się moja przyszłość - twierdzi "Prezes".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]