Śląsk chce Nawałkę?

Jak informuje "Przegląd Sportowy", niektórzy piłkarze Śląska Wrocław nie chcą już współpracować z trenerem Orestem Lenczykiem. Dymisji szkoleniowca chce też część działaczy, którzy chętnie widzieliby na fotelu trenera Adama Nawałkę z Górnika Zabrze.
Zdaniem "Przeglądu Sportowego" zimna wojna między trenerem a zespołem narasta od dłuższego czasu. Choć trener nowo mianowanych mistrzów Polski ma kontrakt ważny do czerwca 2013 roku, niektórzy działacze klubu już rozważają zmianę szkoleniowca. Kandydatem ma być Adama Nawałka z Górnika Zabrze.
Trener Orest Lenczyk jest krytykowany za chybione transfery - większość graczy, których sprowadził do klubu jest rezerwowymi lub nie sprawdziło się w zespole. Wyniki zespołu są zatem w dużej dysproporcji ze skutecznością klubu na rynku transferowym. Do tego szkoleniowiec nie rozumie się z zespołem tak jak niegdyś.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]