Skorupski najlepszy

Wczoraj był 10 maja, więc zgodnie z zapowiedziami klub miał poznać zdanie trenera Adama Nawałki na temat podpisania nowego kontraktu z Górnikiem.
Żadnych konkretów jednak nie było, strony dały sobie jeszcze tydzień na dogranie szczegółów, ale potwierdzono wolę dalszej współpracy. Aktualna jest wersja, że trener w Zabrzu pozostanie, jeżeli klub zapewni stabilną sytuację finansową i nie sprzeda więcej niż dwóch piłkarzy podstawowej jedenastki. 
Na razie dokonano podsumowania minionej rundy, generalnie dla zabrzan bardzo udanej. W wewnętrznym rankingu trenerów najlepszym piłkarzem 2012 roku został Łukasz Skorupski. Tuż za jego plecami znalazło się miejsce dla Aleksandra Kwieka. Górnik w sobotę zagra sparing ze Slavią Ruda Śląska, ale już bez Prejuce Nakoulmy, który wylatuje tego dnia do Burkina Faso. Piłkarz Górnika dostał powołanie na zgrupowanie kadry narodowej. Czy po wakacjach wróci do Zabrza? Na to pytanie dziś nikt nie jest w stanie odpowiedzieć.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]