Milik może trafić na testy do Aston Villi

Arkadiusz Milik może wylądować na testach w Aston Villi. Angielscy menedżerowie kuszą 18-latka z Górnika Zabrze.
Agenci z Wysp w każdej chwili są gotowi zorganizować zaproszenie na treningi Arkadiusza Milika z zespołem The Villans i badania medyczne. Chodzi tylko o formalną zgodę klubu i samego zawodnika. Jednak tej na razie nie ma. Przy Roosevelta nie kryją, że Milik nie jest gorącym towarem na sprzedaż. W Górniku są zdania, że kolejny sezon będzie dla związanego jeszcze 4-letnią umową piłkarza o wiele bardziej udany niż ten pierwszy, a wtedy jego cena zdecydowanie wzrośnie. - Po co mamy teraz sprzedawać zawodnika za złotówkę, skoro za rok możemy dostać dwa złote - mówią nam w Zabrzu.
Milik też dystansuje się od angielskiej oferty. - Na tę chwilę Arek chciałby zostać w Górniku. Na pewno na najbliższy rok. My nawet nie interesujemy się tym, że ktoś o niego pyta - mówi Łukasz Milik, brat piłkarza.
Działacze 14-krotnego mistrza Polski mogą jednak w sprawie Milika zmienić zdanie, jeśli nie uda im się sprzedać Prejuce Nakoulmy i Łukasza Skorupskiego. Bez wpływów z transferów nie uda się zbudować stabilnego budżetu. Dlatego brak dobrych propozycji dla wspomnianego duetu oznaczać będzie otwarcie furtki do odejścia chociażby dla młodego napastnika.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]