W piątek decyzja w sprawie licencji?

Działacze Górnika oczekują na sygnały z Komisji Licencyjnej z Warszawy. - Werdykt mamy poznać do końca tygodnia, no, najpóźniej w poniedziałek - dodaje Maj. - Wniosek przygotowaliśmy najlepiej jak się dało i liczymy, że tym razem dostaniemy zgodę na grę w przyszłym sezonie już w pierwszym terminie.
Zabrzanom udało się przyspieszyć kilka wypłat od sponsorów, dzięki czemu zyskali kolejne atuty w staraniach licencyjnych. Wskazali też rezerwowy stadion - Ludowy w Sosnowcu - chociaż liczą, że nadal będą mogli grać w Zabrzu. Tym bardziej, że budowa nowego obiektu nabiera wyraźnych kształtów i będzie łatwiejsza do zabezpieczenia niż dotychczas prowadzone prace ziemne.
- W mojej ocenie taka gra byłaby jak najbardziej możliwa, oczywiście po spełnieniu wymogów bezpieczeństwa - twierdzi wiceprezydent Lewandowski. - Nie ma co ukrywać, że występy w Sosnowcu stanowiłyby pewną komplikację ekonomiczną - dodaje po chwili.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]