Fakt: Górnik kusi Patejuka

Spora kolejka chętnych ustawiła się po Sylwestra Patejuka (30 l.), który w minionym sezonie ekstraklasy błyszczał w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała, ale nie przedłużył kontraktu. Jak dowiedział się "Fakt", na transfer przebojowego skrzydłowego "Górali" największą ochotę mają działacze Górnika Zabrze. 
W gronie klubów zainteresowanych grą tego piłkarza była Lechia Gdańsk, jednak biało-zielonych odstraszyła podobno wysoka kwota za podpis pod ewentualnym kontraktem.
Szanse na angaż Patejuka w Gdańsku w ostatnich dniach wyraźnie więc zmalały, ale zawodnik bielszczan nie powinien narzekać na brak innych ofert. Konkretną propozycję podpisania kontraktu złożyli mu prezesi Górnika. Siła ofensywna klubu z Roosvelta w minionym sezonie zależała w dużej mierze od dyspozycji Prejuce Nakoulmy.
Ewentualny transfer Patejuka miałby zwiększyć siłę rażenia Ślązaków, szczególnie przy stałych fragmentach gry. W zakończonych w niedzielę rozgrywkach Patejuk zdobył pięć bramek dla zespołu Podbeskidzia. Choć otrzymał ofertę nowego kontraktu z bielskim klubem, szanse na jego pozostanie w drużynie Roberta Kasperczyka są niewielkie.
- Prowadzę różne rozmowy, jeszcze wiele może się wydarzyć - mówi tajemniczo zawodnik, któremu Podbeskidzie nadal zalega z wypłatą wynagrodzenia i premii za ubiegłoroczny awans do ekstraklasy.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]