Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): - Gratuluję zwycięstwa drużynie Zagłębia. Było to spotkanie emocjonujące, zwłaszcza w drugiej połowie. Wynik był sprawą otwartą do samego końca, ale to Zagłębie strzeliło zwycięską bramkę. Nie będę szukał usprawiedliwienia, że graliśmy bez kilku podstawowych piłkarzy, bo szansę dostali inni, którzy czekali na nią bardzo długo. Dzisiejszą porażkę zapisujemy po stronie doświadczeń. Młodzi piłkarze muszą się jeszcze uczyć, a mecz w Lubinie był świetną lekcją. Zagłębie potwierdziło dziś, że jest najlepszą drużynę w rundzie wiosennej.

Pavel Hapal (trener Zagłębia): - Jestem zadowolony z wyniku, bo było to bardzo trudne spotkanie, chociaż w pierwszej połowie mogliśmy strzelić więcej niż jedną bramkę. Mecz stałby się wtedy dla nas nieco łatwiejszy, a tak brakowało nam spokoju. Bardzo się cieszę z wygranej i awansu na dziewiąte miejsce w tabeli. Po rundzie jesiennej mieliśmy tylko 13 punktów, więc teraz widać jak wielki postęp zrobiła ta drużyna.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]