Banaś: Zawsze będę trzymał za zabrzan kciuki

Linia defensywna Górnika będzie dzisiaj kompletnie inna w porównaniu do tej sprzed kilku miesięcy. Adam Danch i Michał Pazdan muszą pauzować za kartki, a z kolei Adam Banaś będzie bronił drugiej bramki.
- Spełniło się moje marzenie. Trafiłem do Lubina, który utrzymał się w lidze, a Górnik radzi sobie wybornie. Zawsze będę trzymał za zabrzan kciuki - zapewnia Banaś, który zimą został sprzedany do Zagłębia Lubin. I radzi sobie w tym zespole wyśmienicie. To najlepszy obecnie gracz miedziowych, a do niedawna kapitan zabrzańskiej drużyny. - Górnik ma szansę na zajęcie szóstego miejsca, a mój obecny klub może zakończyć sezon na dziewiątym. Jest więc o co walczyć i jestem przekonany, że kibice będą świadkami ciekawego widowiska - mówi Banaś.
Przejął z marszu opaskę kapitańską. Skutecznie broni swojej bramki, a w dodatku znów strzel gole. Zdaniem niektórych ekspertów powinien wręcz trafić do szerokiej kadry reprezentacji Polski.
Dzisiaj Górnikowi przydałby się Banaś w takiej formie, gdyż ze składu Adama Nawałki wypadło dwóch podstawowych zawodników defensywnych. Niemal pewne, że od pierwszej minuty zagra więc Adam Marciniak, dla którego będzie to pożegnalny mecz w barwach Górnika. Po sezonie przenosi się bowiem do Cracovii.

źródło: Sport / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]