Nakoulma zadowolony z rundy wiosennej

Piłkarze Górnika Zabrze mogą żałować, że sezon już się kończy. Podopieczni Adama Nawałki nie mają żadnych problemów kondycyjnych. - To efekt ciężkich przygotowań - mówi Prejuce Nakoulma.
Sztab szkoleniowy już przed rozpoczęciem rundy wiosennej zapewniał, że będzie dobrze, bo zgrupowania poszły perfekcyjnie. Widać tego efekty na boisku. - Złapaliśmy dobrą formę, inni nie wytrzymali całej rundy, a my... dopiero się rozkręciliśmy. Myślę, że okres przygotowawczy był bardzo ważny - podkreślił Nakoulma, który w meczu z Wisłą gola nie strzelił, ale i tak był bardzo aktywny.
- Jak zawsze miałem ochotę na strzelanie bramek. Teraz nie wyszło. Jest mi przykro, ale najważniejsze, że wygraliśmy mecz - mówił "Prezes". Dzięki wygranej nad Wisłą Górnik pozostaje niepokonany na własnym stadionie od grudnia poprzedniego roku. - Nawet nie wiedziałem o tym, ale to dobrze. To pokazuje, że u siebie gramy bardzo dobrze i jesteśmy groźni dla każdego - kończy zawodnik zabrzan.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]