Górnik nie stracił gola na własnym stadionie od...

... 10 marca. Łukasz Skorupski i Norbert Witkowski są niepokonani na Roosevelta od 316 minut, czyli od momentu, gdy bramkę zdobył Abdou Razack Traore z Lechii Gdańsk. Czy passę przerwą "Górale"?
- Chyba to jednak zabrzanie są faworytem - uważa Jacek Wiśniewski, były gracz Górnika. - U siebie nie przegrywają, a kilku chłopaków gra o swoją przyszłość. To zwykle motywuje - tłumaczy "Wiśnia". 
Prawdą jest, że Górnik jeszcze nie przegrał oficjalnego meczu z Podbeskidziem. - Nie będzie to łatwy mecz, bo "Górale" nie odstawią nogi. My nie będziemy robić żadnych eksperymentów. Wystawimy najsilniejszy skład - mówi Jarosław Tkocz, trener bramkarzy Górnika. Jego podopieczni u siebie prezentują się bardzo dobrze. Goście ostatniego gola zdobyli w Zabrzu 10 marca. Od tego czasu Łukasz Skorupski i Norbert Witkowski (bronił z ŁKS-em) są niepokonani.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]