"Chcemy sprzedać Nakoulmę w najbliższym okienku"

W prasie pojawiły się informacje, iż z powodu gorszej ostatnio dyspozycji Prejuce Nakoulmy, Górnik wstrzyma się ze sprzedażą napastnika. Prezes Górnika jednak zaprzecza. - Nasz plan się nie zmienił.
W maju Górnik Zabrze dokona płatności Bogdance Łęczna i tym samym Prejuce Nakoulma oficjalnie stanie się zawodnikiem Górnika Zabrze. Jednak nie na długo, bowiem wbrew wcześniejszym doniesieniom o późniejszym transferze Nakoulmy - zabrzanie chcą sprzedać zawodnika już latem. - Nasz plan się nie zmienił - mówi sternik "Trójkolorowych".
Zarządowi Górnika Zabrze można zarzucić, iż bez żalu chce pozbyć się swoich kluczowych zawodników, takich jak właśnie Prejuce Nakoulma czy Łukasz Skorupski. Artur Jankowski nie ucieka od takiego postawienia sprawy i uważa, że nie można się tym oburzać. - Dziś oni są kluczowi, jutro kluczowi będą inni. My jesteśmy w takiej sytuacji, że nie mamy wyjścia żyć bez transferów. Piłkarze, którzy mają z nami kontrakty to potencjalne pieniądze dla klubu - tłumaczy prezes.
- Wiele klubów jest w takiej samej sytuacji. Na przykład Ruch, który w składzie ma Piecha - wskazuje Jankowski. Prezes przekonuje jednak, że Górnik nie ogląda się tylko na pieniądze. - Patrzymy na te sprawy także pod kątem rozwoju tych zawodników. Dobry transfer to taki, który jest satysfakcjonujący nie tylko dla klubu, ale także dla zawodnika - kończy prezes.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]