Zieliński: Chciałbym zostać w Górniku

Michał Zieliński walczy o kontrakt z zabrzańskim klubem, bo na razie jest tylko wypożyczony z Korony Kielce. - Chciałbym zostać. Zawsze powtarzam, że śląskie powietrze mi służy - mówi napastnik.
Napastnik strzelił dla Górnika dwa gole. Oba w wyjazdowym meczu z Cracovią. Wydawało się, że to przełamanie. Ostatnio znów nie strzela, a nawet nie wychodzi w pierwszym składzie, bo "wygryzł" go Arkadiusz Milik. Teraz priorytetem jest dla mnie powrót do pierwszej "jedenastki" i powrót mojego dorobku - mówi piłkarz. Pierwszy z nich już dziś. Górnik o 18:00 podejmuje Podbeskidzie Bielsko-Biała. Zieliński walczy o kontrakt z Górnikiem. Jest jednak zdania, że trzy ostatnie spotkania w ekstraklasie nie będą decydujące. - Ale mogą mi pomóc - dodaje piłkarz. - Chciałbym, aby po ostatniej kolejce władze klubu określiły czy widzą mnie u siebie, czy nie. Bo jeśli nie, to trzeba będzie się zastanawiać co dalej - dodaje. Zawodnik rozmawiał też z ludźmi z Korony Kielce, a dokładnie z jej dyrektorem sportowym, Jarosławem Niebudkiem. - Nie chcę choćby sugerować, co ta rozmowa przyniosła. Od siebie powiem tylko tyle, że chciałbym w Górniku zostać. Zawsze powtarzam, że śląskie powietrze mi służy. W tym regionie odnosiłem jakieś sukcesy. Jestem u siebie - kończy Zieliński.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]