Przegląd Sportowy: Milik na celowniku Hannoveru 96

Niemieckie kluby interesują się piłkarzami Górnika Zabrze Pawłem Olkowskim i Arkadiuszem Milikiem.
Olkowski jest już nie tylko na celowniku Lecha i Wisły, ale i 1.FC Union Berlin. Milik również znalazł się w kręgu zainteresowań przedstawiciela 2. Bundesligi. Jednak nastolatka wziął też pod lupę grający w 1. Bundeslidze Hannover 96. Nieoficjalnie "PS" wie, że menedżerowie reprezentujący oba niemieckie kluby oglądali graczy w meczach: z Polonią (1:0), Ruchem (0:0) i Jagiellonią (1:2).
Trudno jednak przewidzieć, jak zareagują zabrzańscy działacze jeśli padnie hasło: transfer. Dotąd władze miasta, większościowego udziałowca spółki Górnik, optowały za tym, by sprzedać Prejuce Nakoulmę i Łukasza Skorupskiego. 22-letni Olkowski był traktowany jako opcja rezerwowa. Wiceprezydent miasta Krzysztof Lewandowski wymienił go jako tego, którym mogą, ale nie muszą zainteresować się inne kluby. Ale już sprzedaży 18-letniego Milika nikt dotąd nie brał pod uwagę. Chyba nikt nie spodziewał się, że tak szybko może się nim ktoś zainteresować.
Jakie kwoty mogłyby wchodzić w grę? Pisaliśmy, że Lech chce wyłożyć za Olkowskiego 1,5 miliona złotych. Ponoć jednak broni nie złożyła także Wisła, która już zimą rozważała kupno prawego pomocnika Górnika za 1,3 miliona złotych. Teraz krakowianie musieliby zapłacić więcej, a trzeba pamiętać, że w nowym sezonie mają mieć okrojony budżet.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]