Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): - Wynik spotkania uważam za sprawiedliwy. Piłkarze obu drużyn włożyli wiele wysiłku w ten mecz, walcząc do końca o zwycięstwo. Trzeba przyznać, że sporo było sytuacji z obu stron i na wyróżnienie zasłużyli bramkarze. Doskonale wywiązali się ze swoich obowiązków. Żałuję kontuzji Oleksandra Szeweluchina, który wprowadza spokój do naszej gry, ale tak to bywa, że pech niektórych jest szczęściem innych. Adam Marciniak wykorzystał dziś swoją szansę.

Waldemar Fornalik (trener Ruchu): - Myślę, że było to ciekawe spotkanie, stojące na dobrym poziomie. Mieliśmy swoje sytuacje i gdyby udało się je wykorzystać, była szansa na zdobycie trzech punktów. Były obawy o to, jak na formie zespołu odbije się mecz w Krakowie (półfinał Pucharu Polski w miniony wtorek), ale dopiero w końcówce można było cokolwiek zauważyć.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]