Górnik bez przedmeczowego zgrupowania

Michał Bemben z Górnika przyznał niedawno, że woli by mistrzem została Legia, bo nie chce, by Ruch miał więcej tytułów mistrzowskich od zabrzan. Michał Pazdan dodaje, że Legia ma największy potencjał.
- Mistrzem powinna być drużyna, która gra najlepszą piłkę i ma największy potencjał, a ten jest w tym sezonie po stronie Legii. Poza tym prawda jest taka, że jeżeli zabierzemy Ruchowi punkty, mistrzem pewnie już nie będzie - wskazuje Michał Pazdan. 
Co ciekawe, zabrzanie nie wybierają się przed tym meczem na zgrupowanie. To standard w polskich klubach. Szczególnie przed bardzo istotnymi spotkaniami. Szkoleniowcy chcą, by piłkarze koncentrowali się jedynie na meczach, a ze snu nie wyrywał ich na przykład... płacz małego dziecka. Adam Nawałka wyszedł z innego założenia.
- Mnie to odpowiada. Spotkamy się przed południem. Odpoczynek, obiad, odpoczynek i na mecz. Dwa razy tej wiosny nie było zgrupowań i dwa razy wygraliśmy - z Legią i Cracovią - opowiada Pazdan.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]