Jankowski: Mamy komfort przed Wielkimi Derbami Śląska

- Ze spokojem możemy przygotowywać się do meczów z Polonią Warszawa oraz do Wielkich Derbów Śląska z Ruchem. Chcemy się w nich dobrze zaprezentować - mówi Artur Jankowski, prezes Górnika.
Jankowski zwycięstwo z Koroną bardzo ceni. - Niby mieliśmy na koncie już "swoje punkty", ale trzeba się było mieć na baczności. Tym bardziej, że w sobotę wygrywały swoje mecze zespoły znajdujące się za naszymi plecami - wskazał prezes klubu z Roosevelta.
Wygrywając z Koroną Górnik pomógł przy okazji... Ruchowi Chorzów. - My gramy dla siebie, a nie dla innych. Te trzy punkty dają nam komfort i luz przed następnymi meczami. A w derbach z Ruchem na pewno zawiesimy poprzeczkę "Niebieskim" bardzo wysoko bez względu na ich miejsce w tabeli. Proszę koniecznie napisać, że to nie Korona zagrała słabo, tylko Górnik bardzo dobrze - dodał Jankowski.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]