Jankowski: Nasza sytuacja finansowa powoli się poprawia

Górnik Zabrze zacisnął pasa i wierzy, że dzięki temu uzyska licencję. - Jestem optymistą. Osoby pracujące w klubie dłużej przekonują, że jesteśmy w lepszej sytuacji niż rok temu - mówi Artur Jankowski.
- Sam twierdzę, że mamy na dziś 99 procent tego, co mieć powinniśmy. Przy okazji chciałbym wszystkim podziękować, bo wykonali ogromną pracę, by wszystko było odpowiednio przygotowane - mówi prezes Górnika. 
- Ważne są umowy z Urzędem Skarbowym i ZUS-em. Mamy rezerwowy stadion, jeszcze musimy zawrzeć ugody z dwoma piłkarzami, ale do końca kwietnia możemy jeszcze dosyłać brakujące dokumenty. Powoli poprawia się też nasza sytuacja finansowa. Wydatki w nowym sezonie będą niższe o 5 milionów złotych niż w bieżącym. To dużo - wskazuje.
Jankowski w rozmowie z dziennikiem "Sport" dodał, że jeśli chodzi o kwestie sportowe, to celem zespołu jest miejsce w pierwszej dziesiątce. To gwarantuje premię od jednego ze sponsorów Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]