Górnik złożył dokumenty licencyjne

Dzisiaj dla klubów Ekstraklasy mija termin składania dokumentów licencyjnych na nowy sezon. Wnioski należy złożyć w PZPN do godziny 15:30. Komisja Licencyjna przez cały kwiecień będzie sprawdzała stan klubowych obiektów i przeglądała dokumentację.
- W podręczniku licencyjnym najbardziej rozbudowane są kwestie finansowe i właśnie sprawom finansowo-księgowym musieliśmy poświęcić najwięcej czasu - - informuje Jerzy Mucha, rzecznik zabrzańskiego klubu. 
Górnik w swoim wniosku wskazał oprócz przebudowywanego obiektu w Zabrzu również Stadion Ludowy w Sosnowcu. - Chcielibyśmy jak najdłużej grać w Zabrzu, ale jeśli nie będzie to możliwe, to mamy już ustalone wszystkie warunki wynajmu obiektu w Sosnowcu - tłumaczy Mucha.
Zabrzanie zawiezli także do PZPN ugody z piłkarzami i harmonogram spłat zadłużenia. Kilka takich umów czeka jeszcze na podpisanie. - Mam wewnętrzne przekonanie, że w tym roku mamy lepszą dokumentację niż poprzednio - mówi Bartłomiej Laburda, prawnik Górnik.

źródło: GW / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]