Forum
 

Komunikat Zarządu Górnika Zabrze SSA

Zarząd Górnika Zabrze ponownie dementuje wyssane z palca "rewelacje" red. Dariusza Ostafińskiego zamieszczone w środowym "Przeglądzie Sportowym" i portalu "przegladsportowy.pl" w artykule "Górnik Zabrze winny kasę Nawałce". 

Informacja red. Ostafińskiego o tym, że zadłużenie klubu wobec trenera Adama Nawałki sięga 360 tysięcy złotych jest wyssana z palca i kłamliwa. Identycznie jak informacja, że Górnik zrezygnował ze współpracy z fizjologami. Jest ona niesprawdzona i kłamliwa.

Także informacja na temat obniżenia wysokości diet piłkarzy jest niesprawdzona. Rozpowszechniane na łamach "Przeglądu Sportowego" przez red. Ostafińskiego niesprawdzone informacje szkodzą spółce Górnik Zabrze SSA, godzą w jej wizerunek i mają zły wpływ na atmosferę wokół klubu.

Informujemy, że zarząd Górnika Zabrze SSA wystąpi na drogę prawną przeciwko autorowi wspomnianego artykułu w "Przeglądzie Sportowym", który godzi w dobre imię klubu. Mamy nadzieję, że media będą podawały sprawdzone informacje o Górniku Zabrze, a nie domysły i spekulacje nie mające nic wspólnego z rzetelnością dziennikarską.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online