Forum
 

Pismo SKSGZ do Spółki Ekstraklasa S.A. w sprawie ustalania terminów spotkań Górnika w poniedziałki

Do Ekstraklasa S.A. W związku z wyznaczeniem kolejnego spotkania Górnika Zabrze, tym razem z Cracovią Kraków, na poniedziałek, Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" pragnie wyrazić swoje oburzenie i dezaprobatę odnośnie działań Ekstraklasy S.A., które dyskryminują wiernych sympatyków naszego klubu. W związku z wyznaczeniem kolejnego spotkania Górnika Zabrze, tym razem z Cracovią Kraków, na poniedziałek, Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" pragnie wyrazić swoje oburzenie i dezaprobatę odnośnie działań Ekstraklasy S.A., które dyskryminują wiernych sympatyków naszego klubu.

Rozumiemy, że w trybie rozgrywania spotkań w systemie piątek –- poniedziałek, część meczów odbywa się poza weekendem, jednak niezrozumiała jest dla nas decyzja, że trzeci kolejny pojedynek Górnika poza Zabrzem ma odbyć się w poniedziałek.

Chcemy zauważyć, że częste wyznaczanie terminów spotkań wyjazdowych z udziałem Górnika Zabrze na dni poniedziałkowe, (czyli dzień roboczy) ma znamiona nierównego traktowania, ponieważ uniemożliwia znacznej części fanów naszego klubu udziału w tych spotkaniach i wspierania ukochanej drużyny.

Z tego powodu zwracamy się też do osób odpowiedzialnych o ustalanie terminów spotkań Ekstraklasy S.A. o równe traktowanie sympatyków wszystkich drużyn Ekstraklasy i branie pod uwagę częstotliwości rozgrywania meczów w dni poza weekendowe.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze"

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online