Mariusz Przybylski nie zagra z Lechem? Wciąż nie wiadomo

Wszystko wskazuje na to, że Mariusza Przybylskiego zabraknie w pierwszym składzie Górnika w najbliższym meczu z Lechem. Pomocnik nadal odczuwa ból nogi.
Przybylski kontuzji stawu skokowego doznał po kwadransie gry w meczu z Legią Warszawa w Zabrzu na inaugurację wiosny. W pojedynku w Bełchatowie nie wystąpił. Wydaje się, że niewielkie są też szanse by pomocnik pojawił się w pierwszej jedenastce na mecz w Poznaniu (najbliższy poniedziałek). Zawodnik bowiem cały czas trenuje indywidualnie, wciąż odczuwa ból w kostce. W czwartek piłkarz ma zostać przebadany przez klubowego lekarza i skonsultować się z fizjoterapeutą.
- Jest jeszcze opuchlizna i ból w kostce, ale chciałbym bardzo zagrać z Lechem i pomóc kolegom. Ne mogę jednak wrócić do gry, będąc przygotowany tylko na 50 procent. Trzeba do całej sprawy podejść bardzo odpowiedzialnie, bo zdrowie jest najważniejsze - mówi Przybylski.

źródło: Gazeta Wyborcza / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]