Nakoulma: Wczoraj kozakiem był Sapela

Bohatarem wczorajszego meczu w Bełchatowie mógł zostać Prejuce Nakoulma, który pod sam koniec pierwszej połowy zmarnował jednak karnego. "Prezes" nie ukrywa, że chce jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i koncentruje się już na kolejnym.
Tuż przed końcem pierwszej części gry, po faulu Jacka Popka na Aleksandrze Kwieku, sędzia podyktował karnego, jednak Nakoulmie nie udało się pokonać Łukasza Sapeli z 11 metrów. Jedynego gola dla Górnika strzelił z dystansu dopiero w drugiej połowie obrońca Michał Pazdan.

Mogłeś zostać bohaterem wczorajszego meczu, jednak tym razem nie wyszło...

Prejuce Nakoulma: - No tak, wczoraj kozakiem był Sapela. Strzeliłem za lekko i za bardzo w środek, chciałem lepiej, ale cóż tak wyszło. Mówi się, że zdarza się najlepszym, ale ja jeszcze najlepszy bynajmniej nie jestem.

- Bełchatów grał w 10-tkę, aż prosił się o drugą bramkę.

- Było ciężko, wyraźnie nam nie szło, takie mecze się zdarzają. Michał za to strzelił piękną bramkę, którą spokojnie można uznać za ozdobę meczu.

- W drugiej połowie komentatorzy mówili o twojej kontuzji...

- To nic poważnego, miałem lekko naciągnięty mięsień czworo-głowy. Trenuje już normalnie i czuje się dobrze. Zrobię wszystko, żeby wszystkim kibicom Górnika zrewanżować się za tego karnego i strzelić gola w meczu z Lechem.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]