Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Górnika Zabrze Adam Nawałka: Mecz z pewnością nie był na najwyższym poziomie, ale poprzez dramaturgię dostarczył na pewno dużo emocji. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. W pierwszej połowie swoje sytuacje miała zarówno drużyna z Bełchatowa, jak i my, zwłaszcza w końcówce. Rzut karny z reguły ustawia spotkania. Czerwona kartka, gra w przewadze i jedenastka to doskonała okazja do tego, by zdobyć trzy punkty. Jednak jej nie wykorzystaliśmy. Od razu powiem, że nie mam o to pretensji do Nakoulmy, który wiele razy strzelał kluczowe dla nas bramki. Tym razem się pomylił, ale to zdarza się najlepszym. W drugiej połowie graliśmy źle. Straciliśmy gola z sytuacji, która nie powinna mieć miejsca. Na szczęście piękny strzał Michała Pazdana dał nam wyrównanie i jest to wynik sprawiedliwy.

Trener GKS Bełchatów Kamil Kiereś: Dzisiaj zdobyliśmy jeden punkt, a nie straciliśmy dwa. Trzeba go docenić, bo w końcowym rozrachunku może on mieć ogromne znaczenie. Od początku z pewnością nie było to dobre widowisko. Nie graliśmy tak dobrze jak w Poznaniu, zbyt szybko traciliśmy piłkę i nasze akcje się nie zazębiały. Być może punkt dała nam interwencja Łukasza Sapeli, który obronił rzut karny. To dodało nam wiary. W przerwie powiedziałem zawodnikom, że grając w osłabieniu wcale nie musimy przegrać, a możemy nawet strzelić coś z kontry i wygrać. I tak się mogło stać. Dawid Nowak potwierdził swoją wartość, strzelił gola i byliśmy blisko końcowego sukcesu. Górnik jednak wyrównał i z przebiegu całego meczu ten remis trzeba uznać za sprawiedliwy. Zadebiutował dzisiaj w naszym zespole Paweł Giel i trzeba ten debiut uznać za udany. W kolejnych meczach powinien to być pożyteczny zawodnik.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]