Rafał Pietrzak: Chcę od nowego sezonu powalczyć o skład Górnika

Wiosną będzie walczył o awans do ekstraklasy z Piastem Gliwice. Do tego klubu jest wypożyczony z Górnika. Dlatego niewykluczone, że latem Rafał Pietrzak wróci do Zabrza. Sam piłkarz melduje gotowość.
- Powiedziałem też trenerowi Adamowi Nawałce, że od nowego sezonu chcę powalczyć o miejsce w składzie Górnika. Choć oczywiście gdybym miał wrócić na Roosevelta i występować tylko w Młodej Ekstraklasie, nie miałoby to sensu - wskazuje Pietrzak, którego Górnika kupił z Zagłębia Sosnowiec.
Młody zawodnik do kilku lat uchodził za nieprzeciętny talent. Wyjeżdżał na testy do różnych europejskich klubów. Ostatecznie trafił do Górnika, lecz w tym klubie nie zdołał się przebić do pierwszego składu.
- Jasne, mogło się to wszystko potoczyć lepiej, ale nie mam też czego żałować, bo już w bardzo młodym wieku grałem dużo w II lidze, a takie doświadczenie było mi potrzebne. Teraz zbieram je na poziomie szczebel wyższym - wskazuje Pietrzak.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]