Górnik Zabrze dziękuje kibicom

Zarząd Górnika Zabrze SSA dziękuje wszystkim wolontariuszom, piłkarzom drużyn młodzieżowych, kibicom i pracownikom klubu za przygotowanie stadionu im. Ernesta Pohla do niedzielnego meczu z Legią Warszawa.
- Ogromna praca włożona przez kibiców i sympatyków klubu zaowocowała tym, że mogliśmy rozegrać mecz z Legią na dobrze przygotowanej płycie boiska i stadionie. W tak dobrych warunkach piłkarze Górnika pokazali wielkie serce i ogromne zaangażowanie, sprawiając nam wszystkim prezent w postaci wygranej 2:0 z Legią. Współpraca z kibicami układa się bardzo dobrze, czego przykładem była przedsezonowa prezentacja drużyny, zorganizowana wspólnymi siłami przez Stowarzyszenie i klub. Teraz, po raz kolejny, kibice udowodnili, jak bardzo im zależy na Górniku. I za to im dziękuję! - przekazuje podziękowania Artur Jankowski, prezes zabrzańskiego klubu.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]