Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Legia

Paweł Olkowski (Górnik): - Już w sparingach nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Mieliśmy siły na cały mecz. Mogliśmy nawet grać z Legią jeszcze dłużej. Szczęście sprzyja lepszym. Mogliśmy strzelić więcej bramek, ale cieszmy się z tego, co jest. 

Ivica Vrdoljak (Legia): - W spotkanie z Górnikiem nie weszliśmy dobrze. Rywal stosował wysoki pressing, co okazało się kluczem do jego zwycięstwa. Później straciliśmy bramkę, która nie powinna paść. Wszyscy wiemy, że jesteśmy lepszą drużyną od Górnika, jednak nie walczyliśmy na boisku. Boli strata drugiej pozycji, musimy teraz zwracać uwagę na kolejną drużynę. Mogliśmy się dzisiaj zbliżyć do lidera - za tydzień interesuje nas tylko zwycięstwo.

Janusz Gol (Legia): - Nakoulma dostał w rękę, ale sędzia uznał, że było to czyste zagranie i powiedział, że w takiej sytuacji nie odgwizdałby nawet rzutu karnego. No nic, arbitrzy się mylą, my też...

Mariusz Magiera (Górnik): - To nie był strzał, ale dośrodkowanie. Piłka nieoczekiwanie zmieniła kierunek, nikt jej nie dotknął i wpadła do siatki. I dobrze, że nikt jej nie dotknął (śmiech). Mecze z Legią zwykle są ciężkie, oni w pucharach prezentowali się bardzo dobrze. Konsekwencją w grze byliśmy w stanie wygrać. I tak się stało.

źródło: legia.com / SportSlaski.pl / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]