Milik: Wszystko w mojej głowie

- Chciałbym, aby to była runda Arkadiusza Milika - stwierdza Adam Nawałka, trener Górnika Zabrze. Co na to sam zawodnik? - Nadal jestem żółtodziobem, ale... już nie tak żółtym jak jeszcze pół roku temu - mówi.
Co ciekawe, rok temu Milik był blisko Legii Warszawa. - Nawet bardzo blisko. Był moment, kiedy myśląc o transferze, skłaniałem się właśnie ku Warszawie. Ostatecznie przeważyło to, że w Górniku mam większe szanse na grę - opowiada w wywiadzie na łamach dziennika "Sport".
Dyrektor Legii, Marek Jóźwiak, oglądał Milika w wielu spotkaniach reprezentacji juniorskiej. Warszawiacy wyszli z konkretną ofertą i proponowali dobre pieniądze. - Ten klub obraca naprawdę kolosalnymi sumami. Ja jednak jestem w takim wieku, że pieniądze nie są najważniejsze - wyjaśnia Arek, który spodziewał się, że po transferze do Górnika będzie grał w Młodej Ekstraklasie. Rozegrał tymczasem 11 spotkań w T-mobile ekstraklasie!
- Nadal jestem żółtodziobem, ale... już nie tak żółtym jak jeszcze pół roku temu. Od tamtego momentu trochę się zmieniło. Za mną na przykład sporo godzin spędzonych na siłowni, co dało mi jakieś trzy kilogramy więcej. Teraz wszystko w mojej głowie - dodaje.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]