Michał Pazdan zostaje w Górniku, ale chce kasę

Michał Pazdan domaga się wypłaty zaległych 200 tysięcy złotych, ale zostanie w Górniku Zabrze.
Jeszcze we wtorek na Roosevelta utrzymywano, że Michał Pazdan, którego kontrakt wygasa 30 czerwca, już związał się z innym pracodawcą. Nieoficjalnie mówiło się, że chodzi o Jagiellonię . - Nie wiemy więc, czy Michał będzie chciał wiosną umierać za Górnika - mówiono w klubie. 
Właściwie tylko trener Adam Nawałka nie miał wątpliwości. - Jeśli zabraknie Michała, to zostanę z dwójką lewonożnych zawodników na środku obrony. To niedopuszczalne. Muszę mieć Pazdana do końca rozgrywek - wyjaśniał. W sztabie szkoleniowym Górnika dominowała opinia, że po stracie tego piłkarza trzeba będzie budować obronę od podstaw. Opinia musiała dotrzeć do działaczy i zmusić ich do podjęcia zdecydowanych kroków. Prezes Artur Jankowski wycenił więc byłego reprezentanta Polski na zaporowe półtora miliona złotych. Nie wiadomo, czy stanowisko klubu miało jakikolwiek wpływ na postawę gracza.
Wczoraj Ryszard Szuster, agent Pazdana, zapewnił nas, iż zawodnik dokończy sezon w Górniku. - Prezes Jankowski mylił się mówiąc, że Michał już związał się od lipca z nowym klubem. Spokojnie czekamy, bo mamy oferty nie tylko z kraju, ale również z zagranicy. Nie wykluczamy też pozostania w Zabrzu, ale z ubolewaniem wysłaliśmy do Górnika wezwanie do zapłaty zaległych pieniędzy. Taką samą informację przekazaliśmy również do Komisji Ligi - powiedział Szuster.
Górnik ma kilkanaście dni, by ustosunkować się do pisma Pazdana. Jeśli klub szybko wypłaci zaległości, to Komisja Ligi w ogóle nie zajmie się tą sprawą.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online