Telichowski: Chciał mnie klub, który w tabeli był wyżej od Górnika

Rozmowa z Błażejem Telichowskim, nowym obrońcą Górnika.
» Komu bardziej zależało na transferze: Górnikowi czy Panu?
Błażej Telichowski: - Pierwszy sygnał pojawił się właśnie w momencie odsunięcia od zespołu. Następnie rozmawiałem z trenerem Adamem Nawałką, przeprowadziliśmy dość długą rozmowę. To mnie przekonało. Poza tym, jest to klub z ogromnymi tradycjami, ma dużo kibiców, upiększa stadion. 

» Miał Pan inne oferty?
- Powiem uczciwie, że były. Nie chcę jednak o nich mówić. Kluby o tym nie informowały, więc ja też nie będę zdradzał ich nazw.

» Miał Pan propozycję z drużyn zajmujących wyższe miejsce niż Górnik?
- Tak, miałem jedną ofertę z takiego zespołu.

» Nie przestraszył się Pan tego, że Górnik ma względem wielu zawodników zaległości finansowe?
- Rozmawiałem na ten temat z działaczami i samymi chłopakami z drużyny. Wiem, że wszystko jest na dobrej drodze. Czasami trzeba podjąć taką decyzję. W Zagłębiu miało być wszystko pięknie, ale do końca tak nie było. Jestem przekonany, że nie będę żałował tej decyzji.

» A rozmawiał Pan może z Adamem Banasiem? Obaj zamieniliście się miejscami, on wylądował w Lubinie, a Pan w Zabrzu.
- Widzieliśmy się w klubie. Bardziej on wypytywał mnie o Zagłębie, niż ja jego o Górnik, ponieważ w tamtym momencie to on był bliżej transferu.

» Myśli Pan, że który z Was zyska więcej po tej "wymianie"?
- Nie zastanawiałem się na ten temat (śmiech). Adam w ostatnich tygodniach też był zawodnikiem rezerwowym, podobnie jak ja grał w kratkę. Zobaczymy jak to będzie...

źródło: 2x45.com.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]