Piotr Gierczak do Katowic, a Tomasz Hołota do Zabrza?

Przerwy w rozgrywkach charakteryzują się tym, że powstaje mnóstwo spekulacji na temat transferów. Ostatnio pojawiła się informacja, że katowiczanie zainteresowani są 35-letnim pomocnikiem Górnika Zabrze, Piotrem Gierczakiem. Szkoleniowiec GieKSy, Rafał Górak, potwierdził doniesienia, jakoby chciał ściągnąć do siebie kolejnego zawodnika, z którym pracował wcześniej w Ruchu Radzionków. Zabrzanie natomiast nie kryją, że interesują się 20-letnim Tomaszem Hołotą. Za sprowadzeniem pomocnika GKS-u optuje Adam Nawałka. Dzięki temu miałoby dojść do wymiany zawodników. Podobno w grę wchodzi również wypożyczenie młodzieżowego reprezentanta czy nawet jego wykupienie.
Jest to jednak... mało prawdopodobne. Problem w tym, że zawodnik ma wysoki próg odstępnego, a jak wiadomo przy Roosevelta - podobnie jak w Katowicach - się nie przelewa. - Jak na razie żadne zapytanie o Tomka do nas nie wpłynęło, dlatego trudno komentować tego typu doniesienia - mówi Radosław Bryłka, rzecznik GieKSy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online