Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): - Zdobyliśmy ważne dla nas punkty. Wiadomo bowiem w jakiej sytuacji w tabeli znajdujemy się. Jestem bardzo zadowolony ze zdobycia trzech punktów po meczu z bardzo dobrym przeciwnikiem. Za takiego uważam Wisłę. Jest to bowiem drużyna o bardzo dużym potencjale, która z pewnością będzie grać coraz lepiej. Już przed meczem wiedziałem, że wpuszczę na boisko Michała Jonczyka, ale nie wiedziałem, w której minucie. 

Kazimierz Moskal (trener Wisły): - Bardzo ciężko przyjść na konferencję prasową po spotkaniu, które się przegrało u siebie. Na pewno nie był to wielki mecz w naszym wykonaniu. Szczególnie pierwsza połowa była słaba. W drugiej zagraliśmy lepiej. Prawdą jest też, że stworzyliśmy sobie za mało sytuacji podbramkowych, aby zdobyć gola. Po bardzo prostym błędzie straciliśmy bramkę, a potem było już mało czasu aby odwrócić losy tego spotkania. Teraz nie mówmy o tym czy mamy szansę na mistrzostwo czy nie. W piłce zdarzają się dziwne rzeczy, a my musimy się skoncentrować na tym, aby lepiej grać, wygrywać.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]