Artur Jankowski nowym prezesem Górnika

Na dzisiejszym posiedzeniu rada nadzorcza Górnika Zabrze przyjęła rezygnację z funkcji prezesa Tomasza Młynarczyka. Jako jego następca został wybrany Artur Jankowski.
Tomasz Młynarczyk pełnił swoją funkcję od 11 kwietnia 2011 roku. Ustępujący prezes Górnika został nowym członkiem rady nadzorczej.  
W dotychczasowej karierze Artur Jankowski pracował m.in. w Radiu Flash, Grupie Radiowej Agory oraz katowickim dzienniku Sport, gdzie był dyrektorem sprzedaży i marketingu. Ostatnio pracował w Media Communications Group, ogólnopolskiej firmie zajmującej się szkoleniami i doradztwem, gdzie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego.
To nie koniec zmian w szeregach RN Górnika, kolejnym nowym członkiem tego gremium jest Aleksander Ćwik, większościowy akcjonariusz spółki "Budus". Z kolei w Radzie Nadzorczej nie zasiadają już: Michał Podogrodzki i Jan Rejdych, obaj reprezentujący Allianz Polska.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]