W środę konferencja prasowa

W środę na Roosevelta odbędzie się konferencja prasowa z udziałem m.in. Pani Prezydent Zabrza, Małgorzaty Mańki-Szulik i przewodniczącego Rady Nadzorczej Górnika Michaela Muellera. Tematem konferencji będą zmiany w kadrze zarządzającej 14-krotnego mistrza Polski. 

W srodę zbiera się walne zgromadzenie akcjonariuszy Górnika Zabrze. Na tym posiedzeniu dojdzie do zmian w układzie sił. Liczba członków Rady Nadzorczej zostanie zmniejszona o jedną osobę, z dotyczasowych siedmiu do sześciu. Ze składu RN odejdą dwie osoby związane z poprzednim właścicielem firmą Allianz Polska. Natomiast nowym członkiem RN będzie Stanisław Ćwik, szef firmy Budus, który ma obecnie 6 procent udziału w akcjach Górnika.

Po zakończeniu posiedzenia walnego zebrania akcjonariuszy popołudniu odbędzie się pierwsze zebranie nowej Rady Nadzorczej. Na nim spodziewane są zmiany w zarządzie klubu. Odejdzie najprawdopodobniej dotychczasowy prezes Tomasz Młynarczyk, nowym szefem Górnika ma zostać Artur Jankowski, specjalista od marketingu, który pracował m.in. w Radiu Flash, Agorze i dzienniku Sport.

źródło: Górnik Zabrze SSA / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]