Licytacja stadionowych pamiątek Górnika

W czwartek ma się rozpocząć internetowa licytacja fragmentów muru burzonego stadionu Górnika Zabrze oraz zdemontowanych na widowni krzesełek. Cen wywoławczych jeszcze nie ustalono.
Przebudowa obiektu trwa od połowy września. Zburzono już 3/4 widowni, mur wokół boiska i wieżę zegarową. Inwestycja, której koszt oszacowano na 192,5 mln złotych, ma się zakończyć w kwietniu 2013 roku.
O aukcji działacze klubowi poinformowali podczas wtorkowej konferencji prasowej. Kibice będą mogli kupić 20 oczyszczonych, opisanych i polakierowanych fragmentów muru. Każdy z certyfikatem autentyczności. Krzesełek będzie mogło być sprzedanych nawet kilkaset, w zależności od zainteresowania internautów.
"Przychyliliśmy się do wielu próśb kibiców Górnika i ruszamy z aukcjami tych sentymentalnych pamiątek. Nie mamy jeszcze sprecyzowanych planów na co przeznaczymy pieniądze z licytacji. Musimy zobaczyć, jaką kwotę przyniosą aukcje" - powiedział wiceprezes klubu Krzysztof Grabowski.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]