Górnicy niezadowoleni z remisu

Wypowiedzi piłkarzy Górnika po meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Łukasz Skorupski: - Może nie do końca jesteśmy zadowoleni z tego wyniku, ale kiedy gra się nie wyjazdach to każdy punkt się liczy. Prowadziliśmy, mogliśmy wygrać, ale w końcówce nas trochę przycisnęli. Nie miałem zbyt wiele do powiedzienia przy straconym golu, ale nie jestem zły na kolegów z zespolu. Były też sytuacje, w których to oni mnie ratowali. Zagraliśmy nieźle w obronie. Nie miałem zbyt wielu groźnych strzałów do obrony. Mogę uznać ten mecz za udany.

Aleksander Kwiek: - Mieliśmy dużą szansę na zdobycie trzech punktów. Szkoda, że nie utrzmaliśmy tego prowadzenia i Podbeskidzie zdołało wyrównać. Osobiście nie cieszę się z tego jednego punktu.

Tomasz Zahorski: - Wydawało się, że to będzie mecz do jednej bramki. Do jednej w tym sensie, że jak ją strzelimy to, wygramy. Niestety po raz kolejny okazało się, że nie potrafimy utrzymać wyniku. Wychodzi z tego, że musimy strzelić co najmniej dwie bramki, by mieć szanse na trzy punkty.

źródło: Sport / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]