Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Robert Kasperczyk (trener Podbeskidzia Bielsko-Biała): - Przez ostatni tydzień funkcjonowało takie pojęcie: "derbiki". Wydaje mi się, że ze względu na emocje, zwłaszcza w końcówce, były to prawdziwe derby. Dobry i emocjonujący mecz, szczególnie w końcówce. Uczulałem zespół, że będzie to bardzo ciężki mecz. Jego stawka, miejsce obu drużyn w tabeli, liczba posiadanych punktów sprawiały, że drużyny grały o "6 punktów". Nikt nie chciał się otworzyć, zwłaszcza w pierwszej połowie, dlatego pojedynek początkowo przypominał szachy. Po stracie bramki (...) Adam Cieśliński wlał nadzieję w serca kibiców. W końcówce zagraliśmy w naszym stylu: większą liczbą zawodników w ataku. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, ale z postawy zawodników mogę być zadowolony.

Adam Nawałka (trener Górnika Zabrze): - Obie drużyny bardzo chciały wygrać to spotkanie. Zawodnicy obu drużyn włożyli w ten mecz sporo sił. Myślę, że wynik jest sprawiedliwy, choć prowadziliśmy 1:0. W końcówce Podbeskidzie uzyskało przewagę i w zamieszaniu padła bramka na 1:1. Wynik był sprawą otwartą do samego końca. Spotkanie w końcówce na pewno dostarczyło wielu emocji. Teraz przygotowujemy się do następnego spotkania; liczy się tylko Wisła.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]