Gołębiewski: Poszedłem do A-klasy krzewić piłkę nożną

W meczu z Ruchem Chorzów nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych. W piątek wszedł na boisko w drugiej połowie i swoją obecność zaznaczył zdobyciem gola. Mowa o Danielu Gołębiewskim.
- Nie strzelałem bramek z racji tego, że nie grałem. Dostałem w końcu szansę i przyszły efekty - mówił z dużym uśmiechem, bo wreszcie miał powody do zadowolenia. Dotąd prasa pisała przede wszystkim o tym, że Gołębiewski jest rozczarowaniem i być może zimą wróci do Polonii Warszawa.
Wydawało się, że po meczu w Wejherowie będzie miał spory problemów wrócić na ekstraklasowego boiska, bowiem został przesunięty do rezerw. - Poszedłem krzewić piłkę nożną do A-klasy - powiedział po spotkaniu z Jagiellonią dziennikarzowi Canal+. - Strzeliłem cztery bramki, więc mam dobry bilans w tej klasie rozgrywkowej - zauważył.
- Teraz pozostanie mi ciężko pracować i wykorzystywać szanse - dodał.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]