Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Jagiellonii Czesław Michniewicz: "Górnik wygrał dziś zasłużenie. My tylko przeszkadzaliśmy rywalom i w naszej dzisiejszej dyspozycji 0:0 byłoby pełnią szczęścia. Jest mi przykro, że znów przejeżdżamy niemal całą Polskę i nie potrafimy wygrać. Szukamy różnych rozwiązań i sposobów, ale wciąż mamy nad czym pracować. Rozegraliśmy dziś bardzo słabe spotkanie; wypadliśmy blado na tle rywala". 

Trener Górnika Adam Nawałka: "Nie muszę chyba wyjaśniać jak ważne są dla nas te trzy punkty. Inaczej niż w poprzednim meczu z Ruchem Chorzów moi zawodnicy grali konsekwentnie nie przez połowę meczu czy 60 minut, ale do ostatniego gwizdka sędziego. Cieszymy się z tego zwycięstwa, tym bardziej, że wygraliśmy z drużyną, która jest bardzo groźna dla wszystkich w lidze, co nieraz udowodniła. Sukces pozwala nam z optymizmem przygotowywać się do kolejnych meczów".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]