SKSGZ: Komunikat ze spotkania z prezydentem Zabrza

W czwartek wieczorem doszło do spotkania przedstawicieli Stowarzyszenia "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" z Prezydent Zabrza Panią Małgorzatą Mańka-Szulik oraz jej zastępcą Panem Krzysztofem Lewandowskim. Tematem spotkania była sprawa powrotu zorganizowanego dopingu na stadion im. Ernesta Pohla. 
Znaczna część spotkania została poświęcona także na rozmowę o bieżącej sytuacji sportowo-organizacyjnej Górnika Zabrze. Poruszona została również kwestia ostatnich negatywnych artykułów prasowych na temat Górnika, które w większości przypadków mijają się z prawdą. Ze strony reprezentantów Miasta - głównego udziałowca usłyszeliśmy zapewnienia o podjętych działaniach mających na celu natychmiastową poprawę bieżącej sytuacji.
Przedstawiciele Stowarzyszenia przedstawili powody braku dopingu na stadionie i zapewnili Panią Prezydent, ze działania te nie są wymierzone w Klub czy tez Jego włodarzy.
Przedstawiono także gotowość do powrotu na trybuny grup kibicowskich działających Górniku po ustaniu inwigilacji i nękania kibiców podczas spotkań rozgrywanych przy Roosevelta 81.
Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze, która pokazuje dobrą współprace na linii Miasto - Kibice oraz chęć tworzenia pozytywnej atmosfery wokół klubu.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze"

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]