Konfesjonał

Wczoraj w budynku klubowym przy ulicy Roosevelta doszło do spotkania piłkarzy zabrzańskiego Górnika i trenera Adama Nawałki z dużą grupą kibiców czternastokrotnego mistrza Polski. - Dlaczego Górnik tak długo nie potrafi odnieść zwycięstwa w meczu ligowym i znalazł się bardzo blisko strefy spadkowej? - to było najczęściej zadawane pytanie w trakcie dwugodzinnego spotkania. Osobą najczęściej wywoływaną "do tablicy" był trener zabrzańskiej jedenastki, Adam Nawałka.
Z kolei piłkarze narzekali, że w ostatnim czasie nie mogą liczyć na doping i wsparcie swoich fanów. Niestety, nie doczekali się jednoznacznej deklaracji ze strony kibiców, że teraz sytuacja ulegnie zmianie. Mimo, że żadna ze stron nie mogła być do końca usatysfakcjonowana efektami spotkania, wszyscy - piłkarze i kibice - wyglądali na w miarę zadowolonych.
Dzisiaj dojdzie do spotkania prezesa Górnika, Tomasza Młynarczyka, z zatrzymanym kilka dni wcześniej Mieczysławem A., który w klubie z Roosevelta pełni funkcję skauta. Z naszych wynika, że były piłkarz Górnika, Odry Wodzisław i Podbeskidzia, nie przyznał się do winy. W tej sytuacji nic nie stoi na przeszkodzie, by nadal pełnił dotychczasową funkcję.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]