Kwiek: Nie możemy tak grać

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Korona Kielce - Górnik Zabrze.
Aleksander Kwiek (Górnik): - W niespełna pół godziny straciliśmy dwie bramki. Później trudno było to odrobić. Praktycznie nie mieliśmy jakiejś dogodnej sytuacji. Nie możemy tak grać i w taki sposób tracić bramek. Mamy nad czym myśleć przed kolejnym spotkaniem. 

Boris Pesković (Górnik): - Jestem zły, bo zagraliśmy bardzo słabe spotkanie. Trener uczulał nas, że w pierwszych minutach Korona nas naciśnie i to się potwierdziło. Niestety, ta metoda szybko przyniosła przeciwnikowi efekt. Po dwóch ciosach trudno było się podnieść. Po przerwie wypadliśmy nieco lepiej, ale to wciąż było dalekie od dobrej gry.

Michał Pazdan (Górnik): - Powinniśmy to przynajmniej zremisować. Trzeba się teraz wziąć w garść.

Michał Zieliński (Korona): - Cieszy wygrana, ale przede wszystko to, że po kilku meczach przerwy znów udało mi się strzelić gola. A mogło być nawet lepiej. Mogę żałować głównie "dwustuprocentowej" okazji na początku spotkania, kiedy wyszedłem sam na sam z bramkarzem. Najważniejsze, że wtedy nie podłamaliśmy się i nadal konsekwentnie graliśmy swoje, co przyniosło później efekt.

Jacek Kiełb (Korona): - Te huraganowe ataki na początku wcale nie odebrały nam sił. Trener przed meczem powiedział, że jeśli ktoś nie da rady, to ma poprosić o zmianę, a on się nie obrazi. Cieszę się z mojego gola. Kiedyś pewnie waliłbym na pałę, ale teraz wreszcie zrozumiałem, że czasem bardziej opłaci się pomyśleć i strzelić technicznie.

źródło: Sport / Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online