Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Górnika Adam Nawałka: Bardzo boli ta porażka, której doznaliśmy przed własną publicznością po rocznej przerwie. Musimy jednak po piłkarsku przyjąć ją "na klatę". O żadnym spuszczaniu głów nie może być mowy. Trzeba wyciągnąć wnioski i w kolejnych spotkaniach drużyna musi zaprezentować się inaczej, przede wszystkim musimy być odświeżeni mentalnie. Dziś Cracovia narzuciła nam swoje warunki gry, przejęła inicjatywę, grała bardziej agresywnie i była bardziej zdeterminowana, by to spotkanie wygrać.

Trener Cracovii Dariusz Pasieka: Nie ulega wątpliwości, że jesteśmy zadowoleni ze zdobycia trzech bardzo ważnych punktów. Wszyscy moi zawodnicy dali dziś z siebie maksimum. Drużyna zrozumiała o co mi chodzi w grze, choć mieliśmy bardzo mało czasu. Odbyłem z zawodnikami w piątek kilka rozmów, myślę, że zaufaliśmy sobie nawzajem. Bardzo się cieszę, że to akurat Andrzej Niedzielan zdobył swojego pierwszego w tym sezonie gola. To dla napastnika bardzo ważne. To zwycięstwo oczywiście nie zaspakaja naszych ambicji i musimy dalej pracować.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]