Wypowiedzi piłkarzy po meczu ŁKS - Górnik

Prejuce Nakoulma (Górnik): - Bardzo się cieszę z pierwszej bramki w barwach Górnika, ale pozostaje niedosyt. Byłbym bardzo szczęśliwy, gdybyśmy ten mecz wygrali - a zasłużyliśmy na to. W pierwszej połowie byliśmy lepszą drużyną, bardzo żałuję, że nie wykorzystaliśmy kilku dobrych sytuacji. Gola dedykuję narzeczonej i rodzinie.

Adam Marciniak (Górnik): - Dopiero pierwszy raz grałem przeciwko swojej byłej drużynie i szkoda, że nie udało się wygrać. Żałuję również tego, że nie graliśmy w Łodzi - tam byłaby lepsza atmosfera. Na pewno momentem przełomowym mogła być druga bramka. Pierwsza połowa to na pewno nasza dominacja, pokazaliśmy dobry futbol. Szwankowała tylko skuteczność.

Marcin Wodecki (Górnik): - Zagraliśmy nerwowo ostatnie minuty. Nie wyglądało to dobrze. W ostatniej akcji meczu mogłem strzelić gola, piłka trafiła w słupek i bardzo żałuję, że nie wpadło. Graliśmy o zwycięstwo, więc nie możemy być zadowoleni. Były sytuacje na 2:0, ale nie udało się i później się to na nas zemściło.

Sebastian Szałachowski (ŁKS): - Nasza pogoń za Górnikiem była bardzo udana. Zwłaszcza w drugiej połowie byliśmy stroną przeważającą. Szkoda, że straciliśmy bramkę po prostym błędzie.