Górnik podpisał partnerską umowę z Kompanią Węglową

Kompania WęglowaGórnik pozyskał nowego partnera strategicznego. Została nim Kompania Węglowa SA, zaś stosowna umowa została podpisana w czwartkowe popołudnie w siedzibie tej największej spółki węglowej w Europie. 
Ze strony zabrzańskiego klubu w uroczystości podpisania dokumentów uczestniczył prezes Tomasz Młynarczyk oraz wiceprezes Krzysztof Grabowski. Natomiast Kompanię Węglową reprezentowały władze spółki na czele z prezes Joanną Strzelec-Łobodzińską. W sali pojawił się także "Jorguś", popularna maskotka zabrzan, podkreślając silne związki Górnika z górnictwem węglowym.
- No to teraz w Zabrzu będziemy mieć dwóch Górników. Klub piłkarski i Kompanię Węglową. Bardzo się cieszę, że podpisaliśmy tę umowę i życzę Górnikowi jak najlepszych wyników na boisku. Będziemy wam kibicować - stwierdziła zaraz po podpisaniu umowy prezes Strzelec-Łobodzińska, nie tak dawno pełniąca funkcję wiceministra gospodarki. Pani prezes odniosła się także do wcześniejszego prezentu Górnika, jakim była koszulka meczowa zabrzan z jej nazwiskiem i numerem 7 na plecach. - Z tego co wiem, to numer siedem nosi pomocnik. I teraz to Kompania Węglowa będzie pomagać Górnikowi - dodała szefowa Kompanii Węglowej, która - wraz z członkami zarządu spółki - będzie gościem piątkowej prezentacji Górnika w kopalni "Guido".
Zadowoloną minę miał także prezes zabrzańskiego klubu. - Bardzo się cieszę z faktu podpisania umowy z Kompanią Węglową. To nasz bardzo ważny partner, który będzie nam pomagał w najbliższym sezonie - stwierdził prezes Młynarczyk.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online