Przedsezonowa prezentacja zespołu: piątek 29 lipca

Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" oraz Grupa Ultras Górnik Zabrze zapraszają na przedsezonową prezentację drużyny, która odbędzie się w najbliższy piątek zabytkowej kopalni Guido w Zabrzu.
Organizatorzy przygotowali dla gości wiele atrakcji, jednak to nasza liczna obecność i głośny doping będzie największą z nich. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy! 

Poniżej przedstawiamy harmonogram imprezy:

12:00 - Otwarcie punktów gastronomicznych,
12:00 - 16:30 - wycieczki do kopalni organizowane dla kibiców przez KWK Guido,
14:30 - 17:00 - zajęcia dla dzieci w wiosce piłkarskiej, konkursy, zabawy organizowane również przez szkołę wschodnich sztuk walki,
16:00 - 18:00 - pokazy artystyczne na scenie - występy cheerleaderek z zespołu Energy, występ hip-hopowy grupy AMC, pokaz sztuk walki, pokaz freestylu piłkarskiego,
18:00 - 19:30 - prezentacja zespołu Górnika prowadzona przez Bożydara Iwanowa (Polsat Sport) - zawodnicy formacjami wyjeżdżają z podziemi na powierzchnię, by dotrzeć na scenę. Całość transmitowana jest na telebimie. Punktualnie o godz. 18:00 Pani Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik i prezes Górnika Tomasz Młynarczyk wychodzą na scenę, by rozpocząć prezentację.

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]